Lubię to!

zajrzyj na nasz fanpage na facebooku, zobacz co robimy, porozmawiaj z nami!

Doświadczenie

Mieliśmy okazję wykonywać dekorację zarówno na kameralne imprezy firmowe jak i na takie z rozmachem na skalę europejską. Współpracujemy na stałe z kilkoma firmami cateringowymi oraz agencjami reklamowymi. W czerwcu 2012 roku wykonaliśmy dekorację na wszystkich polskich stadionach w czasie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej (tylko w Warszawie, przed każdym meczem ustawiliśmy na Stadionie Narodowym 3 tysiące wazonów ze świeżymi kwiatami).

Kreatywność

Każdy klient wymaga indywidualnego traktowania. Wystarczy podać nam kilka informacji na temat eventu, który mamy udekorować a my zaprojektujemy kompozycje kwiatowe idealnie dopasowane do tematu spotkania, wnętrza czy logo klienta.

Zaplecze techniczne i logistyka

Dysponujemy wazonami o różnych kształtach i wielkościach ( od malutkich szklanych kubików po stu dwudziesto centymetrowe tuby) oraz donicami i postumentami. Gotowe kompozycje wraz ze szkłem dostarczamy do klienta o wskazanej porze. Zajmujemy się rozstawieniem kwiatów w odpowiednich miejscach i posprzątaniem ich po imprezie. Klient zamawia aranżację wnętrza a my zajmujemy się resztą.