Lubię to!

zajrzyj na nasz fanpage na facebooku, zobacz co robimy, porozmawiaj z nami!

Pasja

Naszą pasją są kwiaty! Chcemy sprawić, aby oprawa kwiatowa Państwa uroczystości była wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego we wszystkie nasze realizacje wkładamy całe serce. Florystyka jest dla nas sztuką, która spełnia potrzebę otaczania się pięknem.

Doświadczenie

Kolejny sezon z powodzeniem realizujemy zlecenia i cieszymy się dobrymi opiniami naszych klientów. Służymy pomocą w doborze kwiatów do urody, stroju i temperamentu Panny Młodej. Chcemy, aby wszystkie elementy ze sobą współgrały i tworzyły elegancką całość. Pomożemy wybrać optymalną dekorację do sali weselnej czy kościoła. Zdajemy sobie sprawę jak wiele na głowie mają Państwo Młodzi przed ślubem, dlatego oferujemy kompleksową obsługę. Profesjonalnie i bezproblemowo.

Jakość

Dbamy, aby nasze aranżacje były najwyższej jakości, dlatego wybieramy tylko najlepsze partie kwiatów u sprawdzonych dostawców.

Dostawa

Jesteśmy pracownią florystyczną co czyni nas bardziej elastycznymi niż kwiaciarnie! Z myślą o Państwa wygodzie, kwiaty dostarczamy w wybrane przez Państwa miejsce o dogodnej porze. Dostawa wiązanki ślubnej na terenie Warszawy jest BEZPŁATNA.

Zamówienia

Rezerwacji terminu na wykonanie dekoracji Sali weselnej lub kościoła prosimy dokonywać emailem lub telefonicznie najlepiej minimum na 3 miesiące przed datą ślubu. Szczegóły ustalimy na umówionym wcześniej spotkaniu.

Wyzwania

Nie boimy się wyzwań i z przyjemnością zajmiemy się realizacją niestandardowych i ekstrawaganckich pomysłów.